Cardiavit Gold Opinie, aktualne recenzje użytkowników, forum, efekty, cena, apteka

Cardiavit Gold

Cardiavit Gold reklamowany jest jako bardzo skuteczny preparat do walki z nadciśnieniem. Jest naturalny, z ziołowych składników, ale według producenta bardzo szybko prowadzi do obniżenia ciśnienia krwi i działa długofalowo. Dla kogo jest to odpowiednia kuracja? Czy jest na pewno bezpieczna dla zdrowia? O tym wszystkim w poniższej recenzji. www.CardiavitGold.pl

Dlaczego nadciśnienie jest groźne?

Wartość graniczna dla ciśnienia krwi to 140/90. Wynik wyższy sugeruje nadciśnienie, zwłaszcza gdy takie wartości osiągane są regularnie – ciśnienie może podskoczyć na przykład wskutek stresu albo dużego wysiłku, ale po krótkim czasie wraca do normy, u osób chorych wysokie ciśnienie jest niezależnie od okoliczności.

Co się dzieje, gdy ciśnienie jest zbyt wysokie? To spore obciążenie dla układu krążenia, ale nie tylko serce na tym cierpi. Nadciśnienie zaburza także inne procesy życiowe i może dojść na przykład do niewydolności nerek, utraty wzroku, udaru mózgu, zawału. Właśnie nieleczone nadciśnienie w bardzo dużym stopniu przyczynia się do przedwczesnych zgonów

Dużym błędem jest sądzenie, że nadciśnienie jest domeną ludzi starych, zwłaszcza dzisiaj, gdy mnóstwo ludzi prowadzi siedzący tryb życia. O nadciśnieniu informują najczęściej takie objawy jak:

 •  bóle głowy
 •  bóle w klatce piersiowej
 •  duszność
 • ucisk wokół głowy i piersiach
 •  krwawienia z nosa
 • zaburzenia wzroku
 •  długotrwałe osłabienie organizmu
 •  problemy ze snem
 •  nieregularny oddech
 •  arytmia serca
nadciśnienie jak leczyć

Cardiavit Gold

Cardiavit Gold Opinie, aktualne recenzje użytkowników, forum, efekty, cena, apteka 1

Nadciśnienia raczej nie powinno się leczyć na własną rękę, nawet gdy jest to dopiero początkowe stadium rozwoju tej choroby. Przy podejrzeniu nadciśnienia warto zgłosić się do lekarza, który zdiagnozuje schorzenie i określi sposób leczenia. Często nie są to wcale leki, a właśnie zmiany w stylu życia, głównie dotyczące aktywności fizycznej, odżywiania oraz używek.

Poleca się także suplementy. Jednym z nich jest Cardiavit Gold, dostępny w formie tabletek. Wielu lekarzy poleca jego stosowanie, ponieważ jest to naturalny produkt, który łagodnie, bez gwałtownych zmian, stabilizuje ciśnienie krwi. Przebieg kuracji z użyciem Cardiavit Gold jest ustalany podczas rozmowy ze specjalistą, który przyjmuje zamówienie.

Tabletki Cardiavit Gold – jakie mają składniki?

 • Wyciąg z owoców głogu – Głóg od dawna stosowany jest jako roślina lecznicza. Ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, poprawia krążenie i chroni mięsień sercowy przed uszkodzeniami. Usuwa blaszki miażdżycowe i zwiększa wytrzymałość naczyń krwionośnych.
 • Wyciąg z serdecznika Szybko i łagodnie obniża ciśnienie tętnicze krwi. Wzmacnia organizm i dodaje energii. Reguluje pracę serca, eliminuje duszność, działa uspokajająco. Usuwa takie objawy jak bóle głowy oraz szumy w uszach.
 • Wyciąg z owoców chmielu Rozcieńcza krew i nie dopuszcza do powstawania zakrzepów, przyspiesza wchłanianie niewielkich tętniaków. Walczy z miażdżycą. Podnosi odporność i wzmacnia serce, regulując rytm jego pracy.
 • Wyciąg z kwiatów lipy i dziurawca Działa rozkurczowo, oczyszcza organizm z toksyn. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych. Przyspiesza regenerację komórek, chroni przed zakażeniami. Ma właściwości uspokajające.
 • Wyciąg ze skrzypu polnego Silny antyoksydant. Łagodzi infekcje i chroni przed nowymi stanami zapalnymi. Przyspiesza rozbijanie i usuwanie blaszek miażdżycowych. Wzmacnia serce i przywraca właściwą równowagę wodno-solną.

Kto może brać Cardiavit Gold?

Producent nie stawia wielu ograniczeń. Dolna granica wieku to 18 lat, górnej granicy nie ma, jest to bezpieczny produkt także dla seniorów. Produkt jest odpowiedni dla kobiet oraz mężczyzn. Cardiavit Gold poleca się także dlatego, że są to krople, a nie tabletki, czyli preparat nie obciąża wątroby oraz żołądka.

Cardiavit Gold można kupić bez recepty i generalnie nie ma przeciwwskazań by łączyć go z lekami, ale dla pewności lepiej skonsultować to z lekarzem.

www.CardiavitGold.pl

Jak działa Cardiavit Gold?

Producent podkreśla, że formuła Cardiavit Gold nie oddziałuje negatywnie na organizm. Podczas kuracji wszystko odbywa się bardzo łagodnie – ciśnienie jest stopniowo stabilizowane i schodzi do prawidłowego poziomu bez gwałtownych skoków. Działanie kropli zaczyna się już od pierwszej dawki, dlatego na efekty nie trzeba długo czekać.

Cardiavit Gold działanie skład efekty stosowanie

Cardiavit Gold wyrównuje pracę serca, likwiduje arytmię oraz nieprzyjemne kołatanie. Działanie tabletek obejmuje także poprawę krążenia oraz wzmocnienie ścianek naczyń krwionośnych, które stają się bardziej elastyczne i wolne od miażdżycowych blaszek. Przez to że ciśnienie krwi jest niższe, pacjent nie odczuwa już bólu głowy oraz szumu w uszach, jest poprawa widzenia oraz zmiana na plus w ogólnym stanie zdrowia.

Cardiavit Gold przyspiesza też rekonwalescencję po przebytym udarze – organizm szybciej wraca do fizycznej sprawności, poprawia się pamięć i koncentracja, znika większość objawów związanych z chorobami układu krążenia.

Zaleca się, by spotęgować działanie kropli dodatkowymi działaniami. Za nadciśnienie często odpowiada kiepska dieta i siedzący tryb życia, dlatego właśnie to warto zmienić – na serce dobrze działa lekkostrawna, niskosodowa dieta bogata w witaminy, regularna, niezbyt wyczerpująca aktywność fizyczna oraz rezygnacja z używek jak papierosy czy alkohol.

Dlaczego warto stosować Cardiavit Gold?

 • ciśnienie w normie
 •  prawidłowy rytm serca i puls
 •  ochrona przed miażdżycą i niski cholesterol-
 • oczyszczone i wzmocnione naczynia krwionośne

Czy Cardiavit Gold może wywoływać skutki uboczne? przeciwskazania, efekty uboczne

Zdaniem producenta, Cardiavit Gold to całkowicie bezpieczny suplement, który nie powoduje żadnych dolegliwości oraz nie nasila objawów. Osoby uczulone na poszczególne składniki kropel nie powinny rozpoczynać kuracji ze względu na możliwą reakcję alergiczną.

Cardiavit Gold nie jest zamiennikiem dla leków przepisanych przez lekarza, należy je przyjmować razem z innymi preparatami, jeśli taka kuracja została zalecona. O to, czy można do kuracji włączyć dodatkowy suplement, warto zapytać swojego lekarza.

Stosowanie, jak przyjmować Cardiavit Gold

 •  jedna tabletka dziennie

Minimalny czas trwania kuracji to 30 dni. Jeśli cykl ma zostać powtórzony, trzeba odczekać dwa tygodnie

Cardiavit Gold Opinie

Cardiavit Gold Opinie, aktualne recenzje użytkowników, forum, efekty, cena, apteka 2

„Na nadciśnienie brałam wcześniej leki, ale prawie całkowicie rozwaliły mi wątrobę i ogólnie niezbyt dobrze się po nich czułam. Powiedziałam lekarce, że wolałabym przejść na coś łagodniejszego, i wtedy dowiedziałam się o kroplach Cardiavit Gold. Zaczęłam je brać zgodnie z wytycznymi, pomogły w niecały miesiąc. Co kilka tygodni powtarzam kurację i przez cały czas mam ciśnienie w normie.” Danuta

Cardiavit Gold Opinie, aktualne recenzje użytkowników, forum, efekty, cena, apteka 2

„Nie myślałem za wiele o swoim ciśnieniu, ale kiedy mój bliski kolega dostał zawału jeszcze przed 40-tką, poszedłem się przebadać. Niestety, nie byłem wcale tak zdrowy jak sądziłem. Już miałem nadciśnienie, na szczęście nie bardzo wysokie. Dostałem zalecenie by lepiej się odżywiać i przestać palić, do tego doszła jeszcze suplementacja Cardiavit Gold. W bardzo krótkim czasie wyniki mi się poprawiły i co mierzę ciśnienie, to jest w normie.” Maciek

Cardiavit Gold Opinie, aktualne recenzje użytkowników, forum, efekty, cena, apteka 2

„Szukałam dobrego preparatu na nadciśnienie, bo nie chciałam żeby choroba się rozwinęła. W internecie trafiłam na Cardiavit Gold który zbierał mnóstwo pozytywnych opinii, co rzadko się zdarza. Jak sprawdziłam skład i zobaczyłam że to sama natura, zamówiłam krople od razu. Ciśnienie mam w normie, skończyły się duszności i bolesne kołatanie w klatce piersiowej. Każdemu ten suplement polecam.” Julia

Cardiavit Gold Cena

Cardiavit Gold

Ile kosztują Cardiavit Gold?

Cena regularna to 318 zł. W promocji można kupić Cardiavit Gold z dużym rabatem, płacąc tylko 159 zł. Promocją objęta jest tylko określona liczba opakowań.

Gdzie  kupić Cardiavit Gold ? Apteka, Sklep,Producent

Ze względu na ryzyko podróbek, producent zdecydował się na sprzedaż ograniczoną do własnej strony internetowej. Nie warto więc zamawiać Cardiavit Gold na serwisach aukcyjnych czy w sklepach internetowych, bo nie są to oryginalne krople objęte gwarancją producenta. Składanie zamówienia jest bardzo proste:

 • wejdź na stronę producenta i wypełnij formularz
 •  odbierz połączenie od konsultanta firmy, który wyjaśni
 • szczegóły zamówienia i dopasuje kurację do Twoich potrzeb

Przesyłka jest dostarczana kurierem i można zapłacić dopiero przy odbiorze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.