Cardione – reguluje ciśnienie tętnicze krwi. Jak działa? Kiedy efekty? Ulotka, Apteka, Cena

Cardione – reguluje ciśnienie tętnicze krwi. Jak działa? Kiedy efekty? Ulotka, Apteka, Cena 1

Nadciśnienie tętnicze tuż po hipercholesterolemii stanowi drugi czynnik ryzyka powstawania chorób sercowo-naczyniowych. Przeprowadzone badania obrazują, że aż 32 proc. dorosłych Polaków ma problemy ze zbyt wysokim ciśnieniem tętniczym krwi. Z roku na rok zwiększa się świadomość populacji dotycząca powikłań związanych z nadciśnieniem, wobec tego większa część z tych osób podjęła leczenie nadciśnienia.

Czy nowy na rynku preparat Cardione jest skuteczny? Czy jest bezpieczny? Przeczytacie o nim poniżej.

Co to jest Cardione?

cardione opakowanie, co to jest

Cardione jest naturalnym produktem wpływającym na regulowanie ciśnienia tętniczego krwi. Kapsułki stworzono w oparciu o bioorganiczne składniki, ziołowe, które wykazują silne działanie obniżające ciśnienie krwi i poprawiające pracę serca i całego układu krążenia. Ten suplement diety został przebadany pod kątem skuteczności działania i bezpieczeństwa. Jak podaje producent suplement uzyskał rekomendację Narodowego Instytutu Zdrowia.

Czy Cardione działa?

Na oficjalnej stronie twórcy preparatu Cardione czytamy o jego 3 etapowym działaniu.

Chodzi o to, że kapsułki w 3 różnych etapach stosowania ich powodują inne efekty a ostatecznie rozwiązują źródło problemu. Nie jest to suplement, który ma tylko zamaskować istniejące objawy nadciśnienia, ten ma skutecznie z nim walczyć.

  1. W pierwszym etapie przyjmowania kapsułek organizm zaczyna regulować ciśnienie krwi. Ciśnienie zostanie wyregulowane do fizjologicznej normy każdego człowieka.
  2. W drugim etapie stosowania kuracji krew krążąca po organizmie odzyskuje naturalną lepkość, poprawiona ma być praca układu krwionośnego, tętno powinno się unormować oraz przeciwdziała przerostom naczyń krwionośnych.
  3. Na ostatnim etapie kontynuowania terapii organizm ma być objęty ochroną przed tworzeniem się zmian miażdżycowych oraz rozwojem chorób wieńcowych. Skutecznie chronić ma także przed wystąpieniem udaru mózgu lub zawału mięśnia sercowego.

Dodatkowym atutem stosowania suplementu Cardione jest, podobnie jak w przypadku suplementu Cardiotensive, uzyskanie lepszego samopoczucia, dotlenienia wszystkich tkanek organizmu, obniżenie poziomu „złego” cholesterolu, poprawa koncentracji i witalności.

Przed czym chroni Cardione?

Regularne przyjmowanie Cardione – według twórcy kapsułek oraz specjalistów, którzy rekomendują jego stosowanie – chroni organizm przed poważnymi komplikacjami zdrowotnymi i chorobami układu krążenia takimi jak: niewydolność mięśnia sercowego, zaburzenia erekcji, cukrzyca, udar mózgu, choroba niedokrwienna serca, pogorszenie lub utrata wzroku, niewydolność nerek.

Kto znajduje się w grupie ryzyka zachorowania na nadciśnienie tętnicze?

Wśród osób, które znajdują się w grupie ryzyka zachorowania na nadciśnienie tętnicze krwi pojawiają się co raz to młodsze osoby. Już w wieku 35 lat wśórd ludzi prowadzących niezdrowy styl życia diagnozuje się nadciśnienie tętnicze.

Jeśli niezdrowo się odżywiasz, jesz dużo przetworzonej żywności, w twojej diecie brakuje warzyw i owoców koniecznie to zmień.

cardione skuteczność, działanie

Aby skutecznie przeciwdziałać rozwojowi nadciśnienia tętniczego wprowadź do swojego obecnego stylu życia kilka drobnych zmian – zacznij uprawiać sport, więcej się ruszać, spędzaj aktywnie czas. Nadwaga powoduje, że także znajdujesz się w grupie zwiększonego ryzyka

Pamiętaj, że jeśli ktoś w twojej rodzinie chorował na nadciśnienie tętnicze ważne jest abyś zadbał o profilaktykę. Możesz stosować suplement diety Cardione – polecany przez specjalistów kardiologów oraz koniecznie regularnie dokonuj pomiarów ciśnienia tętniczego w domowym zaciszu.

Jak prawidłowo zmierzyć ciśnienie krwi?

Pomiar ciśnienia tętniczego krwi to jedno z najczęściej samodzielnie wykonywanych badań. Należy jednak wiedzieć jak zrobić to prawidło by nie popełniać błędów.

W tym celu najlepiej użyć ciśnieniomierza automatycznego. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk i zostanie wykonany pomiar, ponieważ ciśnieniomierz sam napełni rękaw, który należy założyć na ramię lub nadgarstek (zależne od rodzaju ciśnieniomierza). Wyniki ciśnienia krwi pojawią się na ekranie.

Cardione – ulotka

W ulotce kapsułek Cardione znajdziemy informację o naturalnym i ziołowym składzie produktu, który w skuteczny sposób obniża i reguluje ciśnienie tętnicze krwi. Do tych aktywnych składników zaliczamy:

Korzeń pokrzywy, który dzięki swoim właściwościom pomaga w wyrównaniu wartości ciśnienia tętniczego krwi, obniżenia poziomu cukru we krwi. Korzeń pokrzywy także znany jest z pozytywnych efektów jakie wywiera na cały układ krwionośny nie tylko na ciśnienie. Dodatkowo wspomaga pracę nerek.

cardione składniki

Olej z głogu wspomaga pracę układu sercowego i naczyniowego poprzez poprawę przepływu krwi w naczyniach żylnych. Skuteczny w leczeniu zaburzeń rytmu serca. Głóg ma także właściwości oczyszczające naczynia krwionośne. Wyciąg z głogu znajduje się też w kroplach Cardio Active.

Omega -3 w głównej mierze pracuje nad unormowaniem ciśnienia tętniczego krwi. Ponadto wpływa pozytywnie na układ nerwowy poprawiając pracę mózgu. Omega -3 reguluje odpowiedni poziom cholesterolu we krwi i wzmacnia naczynia krwionośne.

Tiamina skutecznie opóźnia procesy starzenia się naczyń krwionośnych i poprawia wytrzymałość układu sercowo – naczyniowego.

Ryboflawina skutecznie niweluje napięcie nie tylko w naczyniach krwionośnych ale w całym organizmie i tym samym zmniejsza poziom odczuwanego lęku.

Czy Cardione jest skuteczny?

Badania kliniczne jakimi objęto kapsułki Cardione uzyskały pozytywne wyniki już w 2018 roku kiedy przebadano 221 osób w różnym wieku. W badaniach udział wzięły zarówno kobiety jak i mężczyźni. Obie grupy potwierdziły skuteczność suplementu.

Badania kliniczne potwierdzają, że ta kuracja pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego układu krwionośnego, sercowego i naczyniowego.

98% osób uzyskało stabilizację ciśnienia tętniczego na poziomie 130/80

82% uczestników potwierdza ustąpienie gwałtownych skoków ciśnienia tętniczego krwi bez wyraźnego powodu

97% badanych po 2 tygodniach kuracji deklaruje ustąpienie wszystkich objawów nadciśnienia tętniczego

Jak przyjmować Cardione?

cardione przyjmowanie, stosowanie, skuteczność

Kapsułki Cardione należy przyjmować dwa razy w ciągu dnia. Najlepiej aby było to rano i wieczorem koniecznie przed spożyciem posiłku. Tabletki popić szklanką wody.

Należy pamiętać, aby nie przyjmować większej niż zalecana dawka preparatu przez producenta.

Opinie na temat kapsułek Cardione

Produkt na rynku jest od 2018 roku. Od tego czasu w sieci znajdujemy sporo pozytywnych opinii na temat kapsułek Cardione. Poniżej przedstawiamy Państwu niektóre z nich:

„Od kilku lat jestem  na emeryturze. Zawsze byłem aktywnym człowiekiem, pracowałem tez fizycznie. Wobec tego myślałem, że jestem w dobrem formie. Aż pewnego dnia obudził mnie silny ból w klatce piersiowej. Przestraszyłem się i z samego rana poszedłem do lekarza. Okazało się, że moje serce i cały układ krążenia nie pracuje zbyt dobrze. Spowodowane to było nadciśnieniem. Byłem załamany, że nie kontrolowałem tego wcześniej. Zacząłem stosować Cardione. Już po kilku dniach moje ciśnienie było książkowe. Dolegliwości ustąpiły po kilku miesiącach. Teraz co jakiś czas wracam do kuracji aby zapobiegać takim sytuacjom i dbać o swój układ krwionośny”. Staszek, 73 lata

„Zawsze bagatelizowałam swoje skaczące ciśnienie. Jednak na jednej z konsultacji kardiologicznej kiedy lekarz powiedział mi do czego mogę doprowadzić swój organizm, i że nadciśnienie może spowodować zawał bardzo się przestraszyłam. Polecono mi Cardione. Skuteczne kapsułki na nadciśnienie.  Od kiedy je biorę zauważyłam, że te skoki ciśnienia nie są już tak częste jak kiedyś. Teraz muszę się solidnie zdenerwować żeby ciśnienie skoczyło. Polecam Cardione.” Zofia, 56 lat

„Na swoje nadciśnienie brałam już wiele tabletek, jednak nic one nie dawały, bo trzeba je było brać jak ciśnienie jest wysokie aby je obniżyć. Więc w sumie było to leczeni tylko objawowe, bo problem wielokrotnie powracał. Trafiłam na Cardione i pozytywne opinie na temat tych kapsułek. Skład był naturalny więc się zdecydowałam. Po jednym opakowaniu już widziałam różnicę, że ciśnienie nie skacze i zaczyna się wyrównywać. Jak  na mój wiec 130/80 jest w mojej ocenie bardzo dobrym wynikiem.” Joanna, 48 lat

Cardione- gdzie kupić jak zamówić?

Cardione – kapsułki na nadciśnienie zamówisz bezpośrednio od producenta produktu. Dostępne są one na jego stronie internetowej, do której zamieszczamy link, aby łatwiej było ci go znaleźć.

Producent często prowadzi różne akcje promocyjne, może sobie na to pozwolić, bo nie sprzedaje produktu w sklepach, aptekach, drogeriach ani innych stronach i nie musi płacić za transport, reklamę itp. dlatego cena kapsułek jest promocyjna.

Niższej ceny niż u producenta nie będzie. Wobec powyższych informacji proponujemy rozważyć czy warto kupować kapsułki z innych źródeł, ponieważ producent nie daje gwarancji co do towaru zakupionego w innych miejscach.

.

cardione cena, gdzie kupić, jak zamówić

Chcąc zamówić kapsułki koniecznie wypełnij formularz wstępny na stronie producenta. Podaj swoje dane teleadresowe. Następnie oczekuj na telefon ze strony konsultanta, który potwierdzi twój zakup i dopełni reszty formalności związanych z zamówieniem kapsułek na nadciśnienie

Cardione – cena

Cena za jedno opakowanie Cardione w dniu dzisiejszym wynosi 179 złotych. Jest to cena już po rabacie – czyli promocyjna. Producent informuje, że promocja kończy się za kilka dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.