Desir Eternel Femme – Składniki, Działanie, Opinie, Forum, Gdzie Kupić, ile kosztują perfumy z feromonami

Desir Eternel Femme składniki działanie

Desir Eternel Femme to perfumy o pięknym zapachu, w których dodatkowo zastosowano jeszcze feromony. Te niezwykłe substancje chemiczne dodają seksapilu, pomagają uwodzić i wzbudzać zainteresowanie, są niezawodne wszędzie tam, gdzie konwencjonalne metody nie zdają egzaminu. Czym jednak są owe feromony i dlaczego pojawiają się właśnie w perfumach? Czytaj dalej, a przekonasz się, czy warto zainwestować w zakup Desir Eternel Femme. www.DesirEternel.pl

Czym wyróżniają się perfumy Desir Eternel Femme?

Już sam zapach wyróżnia Desir Eternel Femme na tle innych luksusowych kosmetyków. Ale Desir Eternel Femme ma więcej atutów i wynikają one z tego, że w składzie znalazły się feromony. Nie wyczuwa się ich węchem, bo są one niemalże bezwonne – druga osoba odbiera je podświadomie i właśnie taką drogą można zbudować swoją atrakcyjność i wzbudzić w kimś pożądanie.

Desir Eternel Femme składniki działanie

Kłopot z feromonami jest taki, że choć wytwarzane są one naturalnie przez ludzki organizm, to wydzielanie feromonów zależy od konkretnego człowieka – jedni mają feromony w wysokich stężeniach, inni niemal wcale ich nie produkują.

A im mniej feromonów, tym słabsza komunikacja pozawerbalna i brak spodziewanej reakcji u potencjalnego partnera. Dzięki Desir Eternel Femme feromonów wydziela się więcej, a wpływ na drugiego człowieka staje się znacznie silniejszy.

Które feromony wykorzystuje Desir Eternel Femme?

W Desir Eternel Femme użyto feromonów najmocniej kojarzonych z kobiecością. Pierwszy z nich estratetraenol, feromon oddziałujący na mózg mężczyzny tak, że znacząco zwiększa się jego zainteresowanie kobietą. Estratetraenol wzbudza pożądanie i podtrzymuje erotyczną atmosferę, sprawia, że kobieta wydaje się bardziej seksowna, otwarta, interesująca. Jest to także feromon odpowiedzialny za wzbudzanie w mężczyznach opiekuńczości, świetnie i długo utrzymują się nawet próbki czy tester

desir eternel femme perfumy z feromonami, foum, opinie, efekty

Drugim feromonem jest kopulina. Jest to feromon odpowiedzialny za seksapil i kobiecość. To on powoduje, że kobieta wydaje się bardzo atrakcyjna niezależnie od wyglądu. Kopulina poprawia nastrój, pomaga się odprężyć, dodaje pewności siebie. Kobieta wydzielająca ten feromon jest odbierana bardzo pozytywnie przez otoczenie i z dużą łatwością nawiązuje kontakty z mężczyznami. Oba feromony w Desir Eternel Femme są w wysokich stężeniach, dlatego po każdym użyciu perfum dostrzega się ich niezwykłe działanie.

Jakie są efekty stosowania Desir Eternel Femme?

Jeśli do tej pory kobieta nie miała powodzenia u mężczyzn, z Desir Eternel Femme może się to zmienić diametralnie. Pachnąca feromonami kobieta przyciąga uwagę mężczyzn, wzbudza w nich pożądanie, jest seksowniejsza i pewniejsza siebie, co jeszcze bardziej podkreśla jej atrakcyjność. Desir Eternel Femme działa też na polu zawodowym, ponieważ perfumy z feromonami pomagają w kontaktach międzyludzkich, zwiększają autorytet i dodają śmiałości nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Desir Eternel Femme Składniki – Jaki ma skład

Same feromony znajdujące się w butelce zostały opisane powyżej – wydzielają niezwykle delikatną, prawie niewyczuwalną woń, żeby jednak ich stosowanie było przyjemniejsze, producent użył jako nośnika bardzo efektownej kompozycji zapachowej. Desir Eternel Femme to głównie kwiatowe, świeże nuty z dodatkiem uwodzicielskich, ciepłych zapachów cynamonu i geranium. Jest to kompozycja idealna dla każdej kobiety, kusząca i działająca na zmysły, wzmocniona działaniem feromonów.

Jaką skuteczność mają perfumy Desir Eternel Femme?

Czy rzeczywiście feromony w Desir Eternel Femme zadziałają? Warto pamiętać, że są to naturalne, wydzielane przez organizm substancje, o takich właśnie właściwościach – pomagają uwodzić, potęgują pożądanie, zachęcają do bliskości, wysyłają do podświadomości informacje o czyjejś wysokiej atrakcyjności. Używane w Desir Eternel Femme feromony mają dokładnie taką samą moc jak te wytwarzane naturalnie, a skuteczność działania perfum udowodniono badaniami.

Desir Eternel Femme - Składniki, Działanie, Opinie, Forum, Gdzie Kupić, ile kosztują perfumy z feromonami 1

Desir Eternel Femme zwiększa atrakcyjność kobiety w oczach mężczyzn. Odbierają oni wtedy określone bodźce chemosensoryczne, są pod silnym wpływem kobiety, czują do niej pociąg, są bardziej odprężeni i chętni do działania.

Jak szybko widać efekty stosowania Desir Eternel Femme?

Według producenta, już po pierwszym użyciu perfum Desir Eternel Femme jest odczuwalna poprawa w relacjach z mężczyznami. Z każdą kolejnym zastosowaniem perfum ten efekt się wzmacnia i niezależnie od tego, jak często się korzysta z Desir Eternel Femme, to zawsze spełniają one swoje zadanie. W perfumach są najważniejsze kobiece feromony, a ich działanie w Desir Eternel Femme jest dłuższe niż innych preparatów wykorzystujących podobne składniki. www.Desir Eternel.pl

Kto może używać perfum Desir Eternel Femme?

To są perfumy, więc nie ma co do ich stosowania żadnych przeciwwskazań. Polubią je kobiety śmiałe i atrakcyjne, jak i te, którym jeszcze tej pewności siebie brakuje. Feromony nie są niczym szkodliwym, bez problemu można je stosować codziennie. Ich działanie nie jest uzależnione od wieku, predyspozycji i wyglądu fizycznego – w każdym przypadku ułatwiają przyciągnięcie uwagi interesującego mężczyzny.

Jak właściwie stosować Desir Eternel Femme?

Dla osiągnięcia spodziewanego efektu wystarczy po prostu spryskać się perfumami i to wszystko. Perfum nie należy wcierać w skórę, zaleca się natomiast spryskiwanie tych miejsc ciała, gdzie zapach utrzymuje się na dłużej, czyli na nadgarstkach, w zgięciach łokci, przy dekolcie, na szyi. Zapach dodatkowo utrwali bezwonny krem nałożony wcześniej na skórę.

Desir Eternel Femme nie jest do spryskiwania ubrań, musi być zastosowany bezpośrednio na skórę. Można go stosować naprzemiennie z innymi, ulubionymi perfumami.

Co mówią kobiety o działaniu Desir Eternel Femme?

„Mężczyźni nigdy nie zwracali na mnie uwagi. Rzadko chodziłam na randki, komplementy słyszałam tylko sporadycznie. Już miałam się pogodzić ze swoją nieuchronną samotnością, gdy koleżanka podarowała mi perfumy Desir Eternel Femme. Nie powiedziała od razu co to takiego, dopiero kiedy na drugi dzień opowiedziałam jej o swoich wrażeniach, przyznała ze śmiechem że tak właśnie działają feromony. Moje życie uczuciowe w końcu nie tylko istnieje, ale jeszcze jest naprawdę bardzo emocjonujące.” Malwin

„Desir Eternel Femme mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie której brakuje pewności siebie. Ja też taka byłam. Nie czułam się atrakcyjna, ciągle tylko wynajdowałam w sobie kolejne kompleksy, a to nie sprzyja randkowaniu i nie dziwię się wcale, co każdego faceta szybko odstraszałam. Po tych perfumach stałam się inną kobietą. Jestem śmiała, pewna siebie, zawsze w dobrym nastroju, rozmowy z mężczyznami już w ogóle mnie nie krępują. Mam większe powodzenie niż moje ładniejsze koleżanki.” Anna

Jak działają perfumy Desir Eternel Femme?

O feromonach nauka nie wie jeszcze wszystkiego, ale wiele mechanizmów ich działania udało się już odkryć. W Desir Eternel Femme użyto sprawdzonych, bezpiecznych feromonów o potwierdzonych właściwościach. Są one dobrane pod kątem konkretnej płci, w wysokich stężeniach, dlatego błyskawicznie docierają do podświadomości mężczyzn znajdujących się w otoczeniu.

Feromony w Desir Eternel Femme przekazują do męskiego mózgu określone, niewerbalne komunikaty, a ponieważ odbywa się to podświadomie, siła przekazu jest bardzo duża i trudno jest nad nią zapanować. Mężczyzna po prostu jest pod urokiem kobiety, staje się ona dla niego bardzo atrakcyjna i pociągająca.

Desir Eternel Femme Cena

Desir Eternel Femme - Składniki, Działanie, Opinie, Forum, Gdzie Kupić, ile kosztują perfumy z feromonami 2

Ile płaci się za perfumy Desir Eternel Femme? – Desir Eternel Femme można zamówić w większym zestawie, co daje niemałe oszczędności i pozwala cieszyć się działaniem feromonów przez bardzo długi czas. Najbardziej polecany jest zestaw 3+1, czyli zamówienie trzech opakowań Desir Eternel Femme plus jeden gratis od producenta. Pakiet ten kosztuje 417 zł, a przesyłka jest darmowa. Nie płaci się za przesyłkę także przy zamówieniu dwóch opakowań Desir Eternel Femme – koszt zakupu tego zestawu wynosi 260 zł. Można też oczywiście kupić na próbę tylko jedną sztukę perfum z feromonami i kosztuje to 139 zł plus opłata za wysyłkę.

Gdzie można dostać perfumy Desir Eternel Femme?

W przypadku feromonów niezwykle ważne jest, by kupować wyłącznie sprawdzone, bezpieczne preparaty o potwierdzonym działaniu. Producent Desir Eternel Femme stara się ograniczyć ryzyko trafienia na podróbkę do minimum, dlatego sprzedaje swoje perfumy jedynie na jednej stronie internetowej. Zrezygnowano z dystrybucji Desir Eternel Femme w drogeriach i perfumeriach, oryginalny produkt nie jest także sprzedawany za pośrednictwem Allegro czy Amazon.

Procedura zamówienia Desir Eternel Femme jest krótka i prosta, trzeba tylko wypełnić krótki formularz zgłoszenia, następnie zapłacić lub wybrać opcję za pobraniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.