Lipid Control Plus Skład – Cena, Opinie, Gdzie Kupić, Działanie, Efekty, Forum

Lipid Control Plus ma naturalny skład

Używając tabletek Lipid Control Plus można rozwiązać swój problem za wysokiego cholesterolu. Zresztą jak podaje producent, suplement działa nie tylko na sam poziom cholesterolu, ale i na wątrobę oraz układ krążenia, zapewniając kompleksową pomoc osobom zagrożonym miażdżycą, zawałem albo udarem. Skład tabletek to kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych oraz witamin. Czy rzeczywiście tyle wystarczy, żeby poprawić swój profil lipidowy?

Strona Producentawww.Lipidcontrolplus.pl
Cena189 zł
Skład100% naturalny
Opinie⭐ Tylko pozytywne
Wielkość opakowania60 kapsułek
Dawkowanie2 tabletki na dzień

Czy bezpiecznie jest obniżać cholesterol z Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus to bezpieczny produkt

Wysoki cholesterol jest sporym zagrożeniem dla zdrowia, ale też trzeba rozważnie wybierać preparaty mające przywrócić optymalne wyniki. U osób w ciężkim stanie niezbędne mogą się okazać leki przepisane przez lekarza, które zwykle bierze się już do końca życia – ich odstawienie skutkuje nagłym podwyższeniem cholesterolu i zwiększonym ryzykiem powikłań sercowo-naczyniowych. Można jednak uniknąć leczenia farmakologicznego, zawczasu stosując suplement Lipid Control Plus. Jest on bez recepty, a przeciwwskazania dotyczą jedynie ciąży, karmienia piersią oraz alergii na składniki znajdujące się w tabletkach.

Osoby na lekach mogą przyjmować równolegle Lipid Control Plus, nie wolno natomiast suplementem zastępować preparatów zapisanych przez lekarza. Suplement jest tylko dla dorosłych osób, również tych w gorszym stanie zdrowia. Przy bardzo poważnych chorobach warto skonsultować się z lekarzem.

Lipid Control Plus Skład

Jakie składniki odpowiadają za działanie suplementu?

W największym stężeniu są opatentowane składniki Oli-Ola™, Curcumin C3 Compex® oraz Hepure®.

 • Oli-Ola™ to specjalnie przygotowany ekstrakt z owoców oliwy europejskiej, w którym znajduje się hydroksytyrozol. To substancja o wyjątkowo silnych właściwościach przeciwutleniających, dzięki czemu zwiększa się ochrona przed stresem oksydacyjnym. Oliwa z oliwek bardzo dobrze radzi sobie także z nadmiarem tłuszczu w układzie krążenia, wypłukując zbędny cholesterol i wzmacniając naczynia krwionośne.
 • Curcumin C3 Complex® to wyciąg z kłącza ostryżu długiego. Jest wskazany przy zaburzeniach przemiany materii – zwiększa produkcję kwasów żołądkowych oraz niweluje dolegliwości trawienne. Bardzo poprawia profil lipidowy.
 • W Hepure™ są dwa ekstrakty roślinne, z kocanki włoskiej i czapetki pachnącej. Składniki te odpowiadają za szybką i gruntowną detoksykację organizmu, zwalczają wolne rodniki oraz pomagają wątrobie szybko się zregenerować.

Pozostałe składniki uzupełniające formułę Lipid Control Plus to:

 • L-asparaginian L-ornityny, będący wsparciem dla przemiany materii oraz odbudowy uszkodzonych komórek wątroby
 • BioPerine®, składnik pomocny przy zaburzeniach metabolizmu i zbyt wolnym spalaniu tłuszczu
 • Karczoch zwyczajny, który bardzo dobrze wpływa na pracę wątroby, usuwa zły cholesterol oraz wspomaga funkcjonowanie jelit
 • Czosnek zwyczajny, o potwierdzonych właściwościach wzmacniających, obniżający cukier , regulujący ciśnienie oraz poziom cholesterolu
 • Cholina, regulująca gospodarkę lipidową oraz pracę układu krążenia.

Jaką korzyść daje stosowanie tabletek Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus w łagodny sposób usuwa zbędny cholesterol

Lipid Control Plus w łagodny sposób usuwa zbędny cholesterol z organizmu. Blaszki miażdżycowe są rozbijane, tak że nie trzeba się martwić o nagłe oderwanie skrzepu, który mógłby zatkać źródło tętnicy. Regularnie przyjmując kapsułki szybko obniża się poziom złego cholesterolu oraz trójglicerydów, natomiast dobra frakcja cholesterolu występuje w większym stężeniu, co sprzyja zdrowiu. Suplement, podobnie jak tabletki Corsanum, uelastycznia naczynia krwionośne, zapobiega osadzaniu się złogów tłuszczu, usprawnia krążenie. Ze względu na wysoką zawartość antyoksydantów wspomaga pracę mięśnia sercowego i chroni go przed uszkodzeniami, przywraca także właściwe funkcjonowanie wątroby.

www.LipidControlPlus.com

Na czym polega jego działanie tabletek obniżających zły cholesterol?

Lipid Control Plus powoduje, że odłożony w tętnicach zły cholesterol zaczyna się rozpuszczać, a następnie jest łagodnie wydalany z organizmu, razem z innymi produktami przemiany materii. Produkt powoduje także wzrost frakcji HDL, która właśnie powinna być w wysokim stężeniu, ponieważ pełni szereg istotnych funkcji w naszym organizmie. Podczas kuracji spada też poziom trójglicerydów, czyli innych cząsteczek lipidowych, które po przekroczeniu normy zaczynają być dla organizmu niebezpieczne.

Działanie nie ogranicza się tylko do poprawy profilu lipidowego. Stężenie cholesterolu jest ściśle powiązane z pracą serca i wątroby, dlatego tabletki przyspieszają regenerację tych ważnych organów, wzmacniają je i zapobiegają dalszym powikłaniom. Składniki tego suplementu mają również wpływ na ilość wolnych rodników, ponadto obniżają ciśnienie tętnicze i mogą się przyczynić do ustabilizowania poziomu cukru – wysoki cholesterol bardzo często idzie w parze z podwyższonym cukrem.

Jak wygląda prawidłowo prowadzona kuracja z Lipid Control Plus?

Skuteczność działania oraz to, czy podczas kuracji wystąpią niepożądane reakcje organizmu, jest uzależnione od prawidłowego dawkowania. Nieregularne przyjmowanie tabletek osłabi działanie preparatu, z kolei przekraczanie zalecanych dawek szkodzi zdrowiu, dlatego Lipid Control Plus należy brać po dwie kapsułki dziennie, każdego dnia, przez okres minimum jednego miesiąca.

Lipid Control Plus polecany dla osób starszych

Zaleca się też, aby suplementację połączyć ze zdrowszą dietą przeciwcholesterolową – zakłada ona spożywanie większych ilości błonnika, jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (np. omega 3), steroli, stanoli oraz produktów zawierających naturalne antyoksydanty. Nie wolno zastępować suplementem regularnych posiłków ani przyjmować Lipid Control Plus w miejsce leków przepisanych przez lekarza.

Lipid Control Plus Opinie

Jakie są komentarze użytkowników o Lipid Control Plus?

„Po latach zaniedbań wreszcie wzięłam się porządnie za swoje zdrowie. Jem lepiej, więcej się ruszam, udało się nawet zgubić niechciany brzuszek. Udało mi się to dzięki stosowaniu Lipid Control Plus. Ten suplement szybko obniżył mi cholesterol i uregulował metabolizm, przez co znacznie łatwiej było mi pilnować diety oraz innych wskazówek lekarza. Chyba pierwszy raz w życiu mam naprawdę dobry profil lipidowy, ale i bez tych badań czuję, że mój organizm jest po prostu w dużo lepszej kondycji.”

„Po ostatniej wizycie u lekarza dowiedziałem się, że grozi mi zawał. To mnie trochę otrzeźwiło, bo sądziłem wcześniej, że jeszcze nie jestem w takim wieku by się martwić zawałem. Wyszło w badaniach, że mam bardzo wysoki cholesterol, który muszę zbić, najlepiej jak najszybciej. Udało się bez większego problemu, bo od razu zamówiłem Lipid Control Plus, o którym słyszałem, że pomaga. I tak też się stało w moim przypadku.”

„W moim przypadku wysoki cholesterol jest rzeczą dziedziczną. Oczywiście muszę uważać na dietę i robić wszystko, by utrzymać go na odpowiednim poziomie, ale nie jest to łatwe gdy się ma zaburzoną gospodarkę lipidową. Ja stosuję Lipid Control Plus. Odkąd jestem na tych tabletkach to cholesterol się unormował i nie mam takich problemów z przemianą materii.”

W jakich sytuacjach zaleca się suplementację Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus należy stosować wg zaleceń producenta

Lipid Control Plus jest bardzo dobrym suplementem dla każdej osoby, która ma wysoki cholesterol z powodu dziedzicznej choroby nazywanej hipercholesterolemią. Zaleca się przyjmowanie go także przez osoby w podeszłym wieku, kiedy cholesterol naturalnie wzrasta i trzeba włożyć więcej wysiłku w to, aby go utrzymać w normie. Wysoki cholesterol często towarzyszy także chorobom nerek, cukrzycy, schorzeniach metabolicznych. Inne czynniki ryzyka wskazujące na możliwość wystąpienia wysokiego cholesterolu to:

 • nadwaga lub otyłość
 • nadciśnienie tętnicze
 • dieta oparta na tłuszczach zwierzęcych i tłuszczach trans
 • brak ruchu
 • palenie papierosów

Dlaczego Lipid Control Plus obniża tylko zły cholesterol?

Bez cholesterolu wiele życiowych funkcji zostałoby zaburzonych, nie jest on więc czymś zupełnie zbędnym i wyłącznie szkodliwym. Poza tym, że określa się cholesterol całkowity, badania wskazują jeszcze, jak wygląda stężenie poszczególnych frakcji. Dla organizmu ważna jest przede wszystkim ta dobra, czyli HDL, która ma znaczenie między innymi dla produkcji witamin, hormonów czy błon komórkowych. Frakcja LDL zajmuje się głównie transportem tych cząsteczek do krwiobiegu, a kłopot polega na tym, że kiedy jest go za dużo, zostają w tętnicach i przyczepiają się do ich ścianek.

Inaczej mówiąc, nie chodzi tylko o to, żeby obniżyć cały cholesterol, ile raczej żeby poprawić ich proporcje, dlatego Lipid Control Plus podwyższa stężenie dobrego cholesterolu HDL i obniża tylko ten zły LDL.

Jakie powinny być normy cholesterolu?

Lipid Control Plus wzmacnia serce

Profil lipidowy to właśnie badanie krwi określające stan gospodarki tłuszczowej organizmu. Jest to jedno z podstawowych badań, które należy wykonywać regularnie w ramach profilaktyki zdrowotnej, najlepiej co 3-5 lat albo częściej, jeśli poprzednio wyniki były złe lub jest się w grupie ryzyka. Prawidłowy cholesterol całkowity jest poniżej 190 mg/dl, a poszczególne frakcje powinny rozkładać się następująco:

 • LDL niższe niż 115 mg/dl
 • HDL wyższe niż 45 mg/dl w przypadku kobiet i 40 mg/dl w przypadku mężczyzn

Do profilu lipidowego zalicza się jeszcze poziom trójglicerydów, który nie powinien być wyższy niż 150 mg/dl. Są to jednak tylko dane orientacyjne, dla osób zdrowych. Osoby zagrożone powikłaniami sercowo-naczyniowymi muszą mieć te wyniki jeszcze lepsze, a dokładny poziom zalecanego cholesterolu określa indywidualnie lekarz. Lipid Control Plus to suplement, z którym da się poprawić swój profil lipidowy, i to w sposób naturalny, a suplement działa nawet przy bardzo złych wynikach.

Czy skuteczność Lipid Control Plus jest wysoka?

Producent podaje, że Lipid Control Plus wyróżnia się bardzo dobrą skutecznością, co potwierdzają niezależne badania laboratoryjne. Prawie wszystkie osoby, które przyjmowałykapsułki, zdołały poprawić swój stan zdrowia i obniżyć cholesterol, niemniej przebieg kuracji jest zawsze uzależniony od wieku, chorób współistniejących, płci, diety, aktywności fizycznej, nałogów. Dowiedziono też, że suplement wzmacnia serce, co jest głównie zasługą ekstraktu z czosnku. Obecność karczocha sprawia, że znacznie łatwiej jest pozbyć się nadmiaru cholesterolu z układu krążenia, z kolei ostryż zapobiega jego ponownemu gromadzeniu się na ściankach naczyń krwionośnych.

Gdzie możliwe jest zakupienie tabletek Lipid Control Plus?

Producent nie zdecydował się na dystrybucję tabletek w aptekach, dlatego w tych miejscach nie da się kupić tego suplementu. W innych sklepach stacjonarnych Lipid Control Plus również jest niedostępny. Dystrybucja odbywa się jedynie w internecie, a najpewniejszym miejscem, żeby złożyć w nim swoje zamówienie, jest strona producenta. Produkty sprzedawane na Allegro czy Amazon to najczęściej podróbki, a producent nie bierze odpowiedzialności za transakcje w sklepach innych niż ten oficjalny kanał sprzedażowy.

Złożenie zamówienia na stronie producenta trwa tylko chwilę i ogranicza się do wypełnienia kilku pól ze swoimi danymi oraz wykonaniem przelewu. Płatność online nie jest wymagana, jeśli to przesyłka krajowa.

Lipid Control Plus Cena

W jakiej cenie są sprzedawane tabletki Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus to gwarantowana jakość w dobrej cenie

Żeby kupić tylko jedno opakowanie Lipid Control Plus, trzeba zapłacić 189 zł. Cena za dwa opakowania tabletek wynosi 378 zł, ale pakiet zawiera łącznie trzy sztuki, ponieważ producent dokłada pudełko gratis. W największym pakiecie darmowe są aż trzy opakowania Lipid Control Plus, a żeby je otrzymać, należy zamówić trzy sztuki suplementu. Pakiet 3+3 jest w cenie 567 zł, co daje w przeliczeniu za jedno opakowanie tylko 94,50 zł. Koszty dostawy to 10 zł, jeśli płaci się online, przelewem internetowym bądź kartą. Płatność przy odbiorze zwiększa koszt dostawy do 15 zł.

Lipid Control Plus – pytania i odpowiedzi?

Co to jest Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus to suplement pod postacią tabletek. Służy on do obniżania poziomu cholesterolu i trójglicerydów, ponadto reguluje on funkcjonowanie układu krążenia oraz pracę wątroby.

Czy potrzebna jest recepta do zakupu Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus, jako suplement diety, a nie lek, sprzedawany jest bez recepty. Kuracja nie wymaga konsultacji lekarza, ale trzeba dokładnie się zapoznać z treścią całej ulotki produktu.

Jak brać tabletki żeby zadziałały?

Lipid Control Plus jest przeznaczony do codziennego stosowania. Dawka dzienna to dwie kapsułki.

Czy Lipid Control Plus może zaszkodzić?

Nie stwierdzono, żeby dochodziło do skutków ubocznych podczas kuracji z tym suplementem. Jest on bezpieczny dla zdrowia, ale tylko gdy bierze się go według zaleceń.

Dla kogo jest Lipid Control Plus?

Lipid Control Plus jest dla osób dorosłych, kobiet i mężczyzn. Służy do obniżenia złego cholesterolu i podwyższenia dobrego, dlatego poleca się go głównie osobom ze złym profilem lipidowym. Można go przyjmować także profilaktycznie, jeśli jest się w grupie ryzyka.

Jeden komentarz do “Lipid Control Plus Skład – Cena, Opinie, Gdzie Kupić, Działanie, Efekty, Forum

 1. sylwia pisze:

  W końcu się zdecydowałam ale ciągle nie byłam pewna czy to właśnie dla mnie, przekonała mnie koleżanka z bloku która mieszka piętro niżej, która sama stosowała ze świetnymi rezultatami, gdyby nie ona to pewnie nigdy bym nie kupiła lipid control plus, a tak to wszystko wraca do normy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.