Stimido Opinie – Skład, Działanie, Cena, Gdzie Kupić, Forum, Efekty

Stimido na poprawę kobiecego libido

Kobiece libido może się z czasem obniżyć, a wtedy warto się zainteresować suplementem Stimido. Jest to środek na zwiększenie popędu seksualnego, ale całkowicie naturalny, dlatego nie trzeba się takiej suplementacji pod żadnym względem obawiać. Stimido ma bezpośrednio oddziaływać na przyczyny niskiego libido, dzięki czemu w krótkim czasie powinna wrócić ochota na seks. Czy każda kobieta może stosować ten suplement?

Femin Plus to nowa ulepszona wersia produktu Stimido która została zastapiona przez producenta – więcej info tutaj

Strona producenta▶️ www.Stimido.pl/
Cena89 zł za opakowanie
Promocja25% przy zamówieniu pakietu
Gdzie kupić?▶️ Sprawdź tutaj
Opinie kobiet⭐ Pozytywne
Skład Naturalny

Do kogo jest skierowany suplement Stimido?

Stimido jest wyłącznie dla kobiet

Stimido jest wyłącznie dla kobiet. To rozwiązanie proponowane każdej kobiecie, która od dłuższego czasu nie wykazuje prawie żadnego zainteresowania aktywnością seksualną oraz unika zbliżeń ze swoim partnerem. Produkt pomaga na niskie libido oraz brak satysfakcji seksualnej. Jest odpowiednim suplementem także dla tych kobiet, które nie czują się pewne siebie w łóżku, nie miewają fantazji erotycznych oraz odczuwają stres podczas seksu. Podsumowując, to najlepsza opcja dla kobiet, które chciałyby poprawić zarówno częstotliwość, jak i jakość seksu.

Stimido Opinie

Jak wyglądają komentarze o działaniu tabletek Stimido?

„Ze swoim mężem całkiem dobrze się dogaduję, ale ostatnio trochę zaczęło się między nami psuć. I jak sądzę, była to wina mało udanego seksu, który w dodatku uprawialiśmy bardzo rzadko. Słyszałam o różnych afrodyzjakach, ale obawiałam się specyfików z nieznanego źródła. Dlatego postawiłam na Stimido. To sprawdzony suplement, dobrze wiadomo co ma w składzie i jak działa, do tego wiele kobiet pozytywnie się o nim wypowiadało. Ja także jest zadowolona z działania, bo zdecydowanie częściej mam ochotę na seks.”

„Przez długi czas seks w ogóle mnie nie interesował i nawet gdy byłam w związku, to unikałam zbliżeń. Nie pomagało to oczywiście w budowaniu bliskości, ale naprawdę ciężko mi było się do seksu przemóc. Przeszkadzało mi to, bo bardzo chciałam mieć udany związek, a seks jest przecież jego ważną częścią. Kiedy usłyszałam o Stimido, szybko złożyłam zamówienie. Długo nie musiałam czekać na zmiany i teraz do seksu już nie trzeba mnie usilnie przekonywać.”

„Jestem ze swoim chłopakiem już od paru lat, planujemy założyć rodzinę. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że od jakiegoś czasu seks przestał mi sprawiać przyjemność. Chłopak był wyrozumiały, ale nie ma się co łudzić, że w przyszłości nie stałoby się to większym problemem. Sporo czytałam o niskim libido i na szczęście da się z tym coś zrobić. Mi pomogły tabletki Stimido. Mają dobry, naturalny skład, a efekty odczułam po zaledwie kilkunastu dniach stosowania.”

Czy Stimido to produkt na receptę?

Stimido nie jest dostępny w aptece

Niektóre leki na podwyższenie libido wymagają recepty od lekarza i są dostępne wyłącznie w aptekach. Są to silne medykamenty, które niestety mogą powodować szereg skutków ubocznych, ale i wiele preparatów bez recepty bywa zagrożeniem dla zdrowia ze względu na wyjątkowo szkodliwy skład. To pokazuje, że zawsze przed zakupem suplementu należy sprawdzić dokładnie jego skład oraz możliwe skutki uboczne. Wielką zaletą tabletek jest właśnie to, że jego jest dobrze znany i nie budzi żadnych zastrzeżeń, dlatego można ten suplement nabyć bez recepty. Stimido jest bezpieczny w stosowaniu, można go przyjmować bez wcześniejszych konsultacji z lekarzem, w domu, dyskretnie i w prosty sposób.

Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem kuracji z suplementem Stimido?

Spadek libido jest poważnym, choć często przemilczanym problemem wśród kobiet. Większość preparatów, jakie są obecnie na rynku, to suplementy dla mężczyzn, które oczywiście na kobiety nie będą działać równie dobrze. Stimido to suplement przygotowany konkretnie z myślą o kobietach. Składniki są tak dobrane, by wpływać na te obszary kobiecego organizmu odpowiedzialnego za popęd seksualny oraz satysfakcję z seksu.

Producent podkreśla, że Stimido jest suplementem uniwersalnym. Oznacza to, że działa niezależnie od przyczyn niskiego libido, do tego to preparat wszechstronny, dzięki czemu efekty pozostają trwałe i nie trzeba sięgać po dewastujące zdrowie silne leki. W odróżnieniu od wielu innych suplementów, Suplement wykazuje się bardzo wysoką skutecznością działania, którą zresztą udało się w badaniach potwierdzić.

Dlaczego popęd seksualny spada? Jak Stimido może temu zaradzić?

Stimido działa bardzo skutecznie

Z wielu danych wynika, że ponad jedna trzecia dorosłych kobiet w wieku reprodukcyjnym skarży się na niski poziom libido. Niechęć do uprawiania seksu potrafi się utrzymywać przez wiele tygodni albo nawet miesięcy, co negatywnie wpływa na związek oraz ogólną satysfakcję z życia osobistego. Libido kobiet zależy od różnych czynników i pod wieloma względami jest to całkiem inny mechanizm niż u mężczyzn.

Pierwszą różnicą jest to, że o ile u mężczyzn największy apetyt na seks jest we wczesnej młodości, tak u kobiet libido rośnie wraz z wiekiem, a za szczytowy moment uważa się okres między 35-45 rokiem życia. Do tego seksualność kobiet reguluje cykl miesięczny – pożądanie nieco słabnie albo rośnie w zależności od fazy cyklu. Już tylko te różnice pokazują, że kobiety wymagają innego traktowania spadku libido, co Stimido stara się rozwiązać.

Hormony to jednak nie wszystko. Na libido kobiety wpływa też na przykład jakość relacji z partnerem, dieta, poziom aktywności fizycznej, ilość wypoczynku, stan zdrowia, ekspozycja na stres. Walkę z niskim libido należy więc zacząć od rozpoznania przyczyn oraz doboru właściwego rozwiązania. Stimido jest pod tym względem bardzo pomocnym suplementem, ponieważ swoim działaniem obejmuje wiele obszarów powiązanych z życiem seksualnym.

Poczytaj także: Fat Burn Active na odchudzanie i poprawę sylwetki.

Jak suplement Stimido oddziałuje na organizm kobiety?

Ochota na seks pojawia się w głowie. Oczywiście żeby doszło do pobudzenia seksualnego muszą jeszcze pojawić się inne bodźce, związane ze zmysłem wzroku, dotyku czy węchu, niemniej najistotniejszą częścią tego procesu jest sprawne funkcjonowanie określonych obszarów mózgu. Stimido dba właśnie o stymulację centralnego układu nerwowego. Kiedy przyjmowany jest suplement, ochota na seks się zwiększa i łatwiej osiągnąć podniecenie, znika też stres, który bardzo psuje przyjemność ze zbliżeń lub w ogóle do nich nie dopuszcza.

Stimido odpowiada także za ukrwienie narządów płciowych. Lepsze ukrwienie przekłada się bowiem na wyższą wrażliwość na bodźce, dzięki czemu kobieta odczuwa więcej przyjemności z seksu, a orgazmy są intensywniejsze niż do tej pory. Duże znaczenie dla jakości seksu ma również pewność siebie, poprawia samopoczucie i w ten sposób można prędzej uporać się ze swoimi kompleksami. Kobiety stosujące kapsułki stają się bardziej otwarte w łóżku, nie obawiają się eksperymentów i chętniej inicjują kolejne zbliżenia.

Na męskie libido polecamy tabletki Bullrun.

Jak powinna przebiegać suplementacja tabletek Stimido?

Dla osiągnięcia sukcesu ważna jest regularność. Tabletki muszą być przyjmowane codziennie, bo przy nieregularnym dawkowaniu mocno osłabia się działanie składników aktywnych. Tabletki bierze się w dawce po dwie kapsułki na dobę. Jedną tabletkę najlepiej przyjąć rano, drugą wieczorem, niezależnie od tego, czy planuje się seks. Suplement popija się dużą ilością wody. Stimido trzeba stosować przez minimum 30 dni, czyli tyle, na ile wystarcza jedno opakowanie. Producent rekomenduje jednak dłuższą suplementację, trwającą nawet cztery miesiące.

Czy możliwe jest wystąpienie skutków ubocznych u kobiet stosujących Stimido?

Na formułę Stimido składają się wyłącznie naturalne składniki. Dzięki temu suplement jest bezpieczny dla zdrowia i nie powinno dojść podczas kuracji do jakichkolwiek efektów ubocznych. Należy jednak przerwać suplementację, gdy kobieta zajdzie w ciążę, nie jest też zalecane stosowanie tabletek w okresie karmienia piersią. Osoby, które mają alergię na niektóre rośliny, powinny sprawdzić w ulotce, czy żaden ze składników nie jest właśnie takim alergenem.

Producent podkreśla też, jak ważne dla bezpieczeństwa kuracji jest pilnowanie zalecanych dawek. Stimido przyjmowany według zaleceń nie szkodzi na układ pokarmowy, nie wywołuje uzależnienia oraz nie podnosi ciśnienia tętniczego.

Na jakie efekty można liczyć biorąc tabletki Stimido?

 1. większa ochota na zbliżenia z partnerem
 2. odpowiednia stymulacja centralnego układu nerwowego
 3. lepsze ukrwienie narządów płciowych
 4. wyższa sprawność seksualna

Jakie składniki można znaleźć w tabletkach Stimido?

 • L-arginina jest częstym składnikiem suplementów na pobudzenie libido. W tabletkach L-arginina jest dostarczana w odpowiednio wysokich dawkach, co sprawia, że mocno pobudza ona przepływ krwi w organizmie oraz podnosi sprawność fizyczną. Ma także wpływ na to, jak intensywnie odbierane są bodźce seksualne.
 • Ekstrakt z nasion guarany to składnik dostarczający kofeiny, co działa pobudzająco na kobiecy organizm. Guarana zmniejsza uczucie zmęczenia, dodaje sił oraz zwiększa apetyt na seks. Przyczynia się także do podniesienia temperatury ciała, wskutek czego naczynia krwionośne bardziej się rozszerzają i doprowadzają więcej krwi do narządów płciowych.
Stimido posiada w składzie ekstrakt z nasion guarany
 • Żeń-szeń brazylijski jest składnikiem odpowiedzialnym za wysoki popęd seksualny. Doskonale dotlenia organizm, poprawia kondycję, intensyfikuje doznania w trakcie seksu.
 • Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy ma ogromne znaczenie dla termogenezy – to proces odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała. Gorzka pomarańcza jest bardzo korzystna dla układu krążenia i poprawia ukrwienie narządów płciowych, a to pomaga osiągać podczas seksu dużo więcej przyjmeności. Doznania zwiększa także ekstrakt z korzenia maca. To dobrze znany, naturalny afrodyzjak, który pomaga na oziębłość seksualną oraz obniżone libido.
 • Ekstrakt z korzenia lubczyku również podkręca libido oraz zwiększa dopływ krwi do narządów płciowych.

Ostatnie składniki to witaminy i minerały ważne dla życia seksualnego:

 • Witamina E reguluje układ krążenia oraz stymuluje produkcję hormonów płciowych, działa też wzmacniająco i chroni organizm przed wolnymi rodnikami.
 • Selen i cynk to pierwiastki regulujące gospodarkę hormonalną, pobudzające libido oraz dodające sił witalnych.

Gdzie najlepiej składać zamówienia na kapsułki Stimido?

Dystrybucja Stimido jest ograniczona do internetu, a producent zaleca, żeby swoje zamówienia składać właśnie na jego stronie. Zakupy są bezpieczne – klienci nie muszą się obawiać, że ich dane gdziekolwiek wyciekną. Nie jest zresztą konieczne dokonywanie płatności online, bo przez internet można tylko złożyć zamówienie, a należność uregulować odbierając przesyłkę. Producent podkreśla też, aby uważać na podróbki. Zamawianie kapsułek poza oficjalną stroną produktu nie jest objęte gwarancją producenta, a jak się okazuje, bardzo często nie są to oryginalne tabletki, tylko całkiem inny suplement o bezwartościowym składzie.

Stimido Cena

Jak wyglądają ceny tabletek Stimido?

Stimido Opinie – Skład, Działanie, Cena, Gdzie Kupić, Forum, Efekty 1

Stimido nie ma jednej ceny – zmienia się ona w zależności od tego, ile opakowań kupuje się podczas jednego zamówienia. Na początek, dla jeszcze niezdecydowanych klientów, odpowiedni będzie pakiet startowy, składający się z tylko jednego opakowania tabletek – wystarcza ono na miesięczną kurację. Cena za pojedyncze opakowanie wynosi 89 zł. Zamawiając od razu dwa pudełka tabletek Stimido oszczędza się pięć procent na cenie, ponieważ zestaw kosztuje 169 zł zamiast 178 zł.

W najtańszej opcji oszczędności sięgają już 25 procent. Za cały pakiet trzech opakowań płaci się 267 zł zamiast 356 zł, a zestaw zostaje powiększony o darmowe, czwarte pudełko tabletek. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą przeprowadzić pełną kurację wzmacniającą libido, prócz tego można jeszcze w promocji zamówić dodatkowy produkt od tego producenta. Kolejną oszczędnością przy zakupie pakietu Stimido jest brak opłat za dostawy – wystarczy kupić od razu co najmniej dwa pudełka, by do ceny suplementu nie została naliczona cena za kuriera.

Stimido – pytania i odpowiedzi

Do czego służy suplement Stimido?

Stimido jest na poprawę kobiecego libido, pomaga także w osiąganiu większej satysfakcji seksualnej.

Czy każda kobieta może stosować Stimido?

Stimido to tabletki z naturalnych składników, które można zamówić bez recepty. Jest to suplement odpowiedni dla każdej pełnoletniej kobiety mającej problem z niskim libido. Przeciwwskazaniem do kuracji jest ciąża, karmienie piersią oraz alergia na składniki suplementu.

Na czym opiera się działanie Stimido?

Stimido pobudza krążenie, dzięki czemu narządy płciowe są lepiej ukrwione i mocniej reagują na dotyk. Suplement zwiększa też popęd seksualny oraz podnosi jakość życia seksualnego.

Co znajduje się w składzie tabletek Stimido?

W Stimido znajduje się ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, korzeń maca, owoce pieprzu, lubczyk, żeń-szeń brazylijski, L-arginina. Formuła jest w całości oparta na ekstraktach roślinnych.

Czy mogę kupić Stimido w aptece?

Stimido nie jest sprzedawany w aptekach, ale można go łatwo zamówić przez internet, na stronie producenta.

Jeden komentarz do “Stimido Opinie – Skład, Działanie, Cena, Gdzie Kupić, Forum, Efekty

 1. pati pisze:

  Szkoda że tak późno dowiedziałam się o tym produkcie, tak to już bym od dawna brała, tyle pozytywnych opinie i do tego same trafione, o czym przekonałam się sama na własnej skórze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.